Utrustning kör Ekologi běh na lyžích 50 km Finhacka Tomat Trivial

Norský šampionát" na 50 km v Oslu vyhrál běžec na lyžích Krüger - Sport.cz

Dálkové běhy na lyžích - Ski Classic 2023/24 ❄️ výsledky | BetArena.cz

O běžeckém lyžování | Běžecké lyžování

OBRAZEM: Emoce při Krkonošské 70. Legendární závod přinesl dřinu i radost -  Deník.cz
OBRAZEM: Emoce při Krkonošské 70. Legendární závod přinesl dřinu i radost - Deník.cz

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Běh na lyžích na ZOH v Pekingu 2022: informace, program a čeští sportovci

Norská záležitost na padesátce v Oslu. Nyenget slaví první výhru v SP -  iDNES.cz
Norská záležitost na padesátce v Oslu. Nyenget slaví první výhru v SP - iDNES.cz

Jilemnická 50, nováček pouze ve Stopě - Závody - Články o běžeckém lyžování  - Běžky.net
Jilemnická 50, nováček pouze ve Stopě - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Běh na lyžích - Kudlov

Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích  se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Závod mužů na 50 km klasicky - Mistrovství světa v klasickém lyžování 2023  Slovinsko | Česká televize
Závod mužů na 50 km klasicky - Mistrovství světa v klasickém lyžování 2023 Slovinsko | Česká televize

Pavel Benc | Český olympijský tým

Výběr z nádherných korutanských běžkařských oblastí

Běžci na lyžích míří do Švédska, v Gälivare bude startovat pětice závodníků  | Běžecké lyžování
Běžci na lyžích míří do Švédska, v Gälivare bude startovat pětice závodníků | Běžecké lyžování

Běh mužů na 50 km s hromadným startem - Mistrovství světa v klasickém  lyžování 2023 Slovinsko | Česká televize
Běh mužů na 50 km s hromadným startem - Mistrovství světa v klasickém lyžování 2023 Slovinsko | Česká televize

Čeští běžci jsou už roky bez medaile. Michal Novák na ni skoro dosáhl -  Seznam Zprávy
Čeští běžci jsou už roky bez medaile. Michal Novák na ni skoro dosáhl - Seznam Zprávy

MS klasické lyžování 2023 Planica ⇒ program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Druhý nejlepší výsledek v individuálu i přes velkou konkurenci a zimu.  Novák si v Ruce dojel pro 16. místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Druhý nejlepší výsledek v individuálu i přes velkou konkurenci a zimu. Novák si v Ruce dojel pro 16. místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Skol“, nebo „ahoj“? Běžky už dávnou nejsou jenom pro starý, jak dobře ale  znáte etiketu bílé stopy? | Magazín | Lidovky.cz
Skol“, nebo „ahoj“? Běžky už dávnou nejsou jenom pro starý, jak dobře ale znáte etiketu bílé stopy? | Magazín | Lidovky.cz

NORDIC 60 - únor 2023 by SNOW media - Issuu

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Mistrem světa na 50 km klasicky se stal Golberg, v závěru na něj nestačil  ani Klaebo | Livesport.cz
Mistrem světa na 50 km klasicky se stal Golberg, v závěru na něj nestačil ani Klaebo | Livesport.cz

Deset závodů, při kterých se v zimě proběhnete na běžkách – Kudy z nudy

Mistrem světa na 50 km klasicky je Nor Golberg, ve finiši porazil i Klaeba  - Sport.cz
Mistrem světa na 50 km klasicky je Nor Golberg, ve finiši porazil i Klaeba - Sport.cz

Golberg slaví na MS zlato na 50 km klasicky, ve finiši porazil i Klaeba -  iDNES.cz
Golberg slaví na MS zlato na 50 km klasicky, ve finiši porazil i Klaeba - iDNES.cz